Projektujemy responsywne strony internetowe

Mobilne strony, które dostosowują się do ekranów automatycznie, dzięki czemu są spójne, nowoczesne i łatwe w nawigacji.

responsive_mockup_800px

Główne korzyści z posiadania responsywnej strony internetowej:

Pozyskanie nowych klientów dla przedsiębiorstwa.

Skuteczna promocja oferowanych przez Ciebie produktów i usług.

Zwiększenie prestiżu i budowę pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

Współpraca z nami, to przede wszystkim:

help_600px

Bezpłatna pomoc / doradztwo

Wiele osób prowadzących firmę nie ma doświadczenia w kreowaniu swojej marki w internecie. Specjalnie dla takich klientów oferujemy kompleksową pomoc. Krok po kroku przejdziemy razem przez proces opracowywania materiałów oraz struktury strony, aby była możliwie jak najbardziej przejrzysta, schludna i ciekawa.

Domena internetowa

Wykonamy za Ciebie wszelkie formalności związane z zakupem, oraz konfiguracją domeny internetowej. Pomożemy wybrać najbardziej odpowiednią nazwę, rozszerzenie. Przeprowadzimy cały proces rejestracji domeny.

www_600px
optymalizacja_400

Optymalizacja strony

Każdy projekt strony jest przez nas optymalizowany pod kątem wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja polega m.in. na odpowiednim preparowaniu treści na stronie, doborze odpowiednich fraz kluczowych, tytułów, nagłówków, dzięki czemu Twoja strona zostanie szybko zaindeksowana przez roboty internetowe i Twoi klienci będą mogli szybko Cię odnaleźć.

Statystyki odwiedzin

Do każdej strony instalujemy system statystyk Google Analytics. Dzięki niemu będziesz w stanie przeglądać statystyki odwiedzin Twojej strony. System ten pozwala ustalić takie informacje, jak dane demograficzne internautów odwiedzających Twoją stronę, jak długo przeglądają stronę, co ich zainteresowało najbardziej oraz wiele innych użytecznych informacji.

statystyki_600
hosting_400

Hosting / instalacja na serwerze

Wszystkim Klientom, którzy wykonali serwis internetowy w naszej firmie zapewniamy profesjonalny i sprawdzony hosting. Nie musisz martwić się administracją na serwerze, konfiguracją oraz pilnowaniem opłat. Całą mokrą robotę bierzemy na siebie. Przeprowadzimy również pełną konfigurację skrzynek pocztowych.