Pozycjonowanie stron internetowych, to usługa, która polega na promocji danych witryn w wyszukiwarkach, poprzez zwiększenie jej autorytetu i zaufania dzięki odpowiedniej optymalizacji strony oraz zdobywaniu odpowiednich odnośników.

Proces pozycjonowania w Coliberty

Chcemy, aby każdy z naszych klientów był świadom, jakie czynności wykonujemy oraz jakim procesem jest pozycjonowanie, dlatego przedstawiamy pokrótce szereg naszych działań:

1. Analiza serwisu
2. Analiza działań konkurencji
3. Optymalizacja strony (utworzenie dodatkowych treści jeśli wymagane)
4. Pełna indeksacja w przedmiotowych wyszukiwarkach
5. Opracowanie strategii link buildingu
6. Budowanie odpowiedniego profilu odnośników
7. Regularna analiza efektów
8. Wdrażanie zmian optymalizacyjnych (jeżeli wymagane)
9. Raportowanie z uzyskiwanych pozycji

Co zyskujesz przez pozycjonowanie?

arrows_400

Efektywne pozyskiwanie klientów

Profesjonalnie prowadzone pozycjonowanie stron służy jednemu celowi: pozyskiwaniu nowych Klientów. Dzięki optymalnie dobranym wyrażeniom kluczowym, Twoją stronę będą odwiedzać Klienci, rzeczywiście poszukujących oferowanych przez Ciebie produktów lub usług. Sieć przeszukuje już ponad 14 milionów internautów w Polsce.

Skuteczne konkurowanie z liderami rynku

Dzięki pozycjonowaniu przy stosunkowo niskich nakładach, firmy mogą skutecznie dotrzeć z ofertą do swoich potencjalnych klientów oraz znaleźć się w czołówce przedsiębiorstw w swojej branży. Pozycjonowanie jest naprawdę skutecznym narzędziem konkurowania.

Niskie ceny i korzystne warunki współpracy

COLIBERTY proponuje naprawdę niskie ceny i bardzo korzystne warunki współpracy, przy zachowaniu dużej skuteczności i przede wszystkim wysokiej jakości procesu pozycjonowania.

Wykorzystanie potencjału Twojej strony internetowej

Nawet najlepsza strona www może przynosić marne efekty w sytuacji, kiedy odwiedza ją zaledwie kilka osób dziennie. Dopiero wzrost odwiedzin internautów wykorzystuje w pełni potencjał Twojej witryny, co przekłada się na zwiększenie zainteresowania produktami lub usługami, jakie oferujesz.

Zwiększenie sprzedaży

Im więcej osób odwiedzi Twoją stronę, tym większa będzie Twoja sprzedaż. Tej prostej zasady nie trzeba tłumaczyć. Właściciel dobrze spozycjonowanej strony internetowej nie martwi się, jak zdobyć klienta, natomiast martwi się, jak naąży z obsługą przybywających klientów.

Prestiż marki

Wyższe pozycje w wyszukiwarce znacznie zwiększają także status marki na tle konkurencji. Przekłada się to na wzrost zaufania, a przy odpowiedniej obsłudze klientów, także na polecenia Twojej firmy innym znajomym.

Bezpłatna wycena pozycjonowania! Po prostu wypełnij formularz i wyślij zapytanie. Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Pola oznczone * są wymagane.